Şartlar ve koşullar en son 29 Şubat 2024’de güncellenmiştir.

1-Giriş

Bu Hüküm ve koşullar, bu web sitesi ve ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili işlemler için geçerlidir. Bizimle olan ilişkinize veya bizden aldığınız herhangi bir ürün veya hizmete ilişkin ek sözleşmelere bağlı olabilirsiniz. Ek sözleşmelerin herhangi bir hükmü bu Koşulların herhangi bir hükmüyle çelişirse, bu ek sözleşmelerin hükümleri geçerli olacak ve geçerli olacaktır.

 

2-Bağlama

Bu web sitesine kaydolarak, bu web sitesine erişerek veya başka bir şekilde kullanarak, aşağıda belirtilen bu Hüküm ve koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu web sitesinin yalnızca kullanımı, bu Hüküm ve koşulların bilinmesi ve kabul edilmesi anlamına gelir. Bazı özel durumlarda, sizden açıkça kabul etmenizi de isteyebiliriz.

 

3-Elektronik iletişim

Bu web sitesini kullanarak veya bizimle elektronik yollarla iletişim kurarak, sizinle web sitemizde elektronik olarak veya size bir e-posta göndererek iletişim kurabileceğimizi kabul ve beyan etmektesiniz ve yaptığımız tüm sözleşmeleri, bildirimleri, ifşaları ve diğer iletişimleri kabul etmektesiniz. bu tür iletişimlerin yazılı olması gerekliliği dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir yasal gerekliliği size elektronik olarak yerine getirmek.

 

4-Fikri mülkiyet

Web sitesindeki tüm telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları ve web sitesi tarafından görüntülenen veya web sitesinde erişilebilen veriler, bilgiler ve diğer kaynaklar biz veya lisans verenlerimiz tarafından kontrol edilmektedir.

4.1 Tüm hakları saklıdır

Belirli içerik aksini gerektirmedikçe, Telif Hakkı, Ticari Marka, Patent veya diğer Fikri Mülkiyet Hakları kapsamında size bir lisans veya başka bir hak verilmez. Bu, bu web sitesindeki hiçbir kaynağı kullanmayacağınız, kopyalamayacağınız, çoğaltmayacağınız, gerçekleştirmeyeceğiniz, görüntülemeyeceğiniz, dağıtmayacağınız, herhangi bir elektronik ortama gömmeyeceğiniz, değiştirmeyeceğiniz, tersine mühendislik yapmayacağınız, kaynak koda dönüştürmeyeceğiniz, kaynak koda dönüştürmeyeceğiniz, aktarmayacağınız, indirmeyeceğiniz, iletmeyeceğiniz, para kazanmayacağınız, satmayacağınız, pazarlamayacağınız veya ticarileştirmeyeceğiniz anlamına gelir. herhangi bir biçimde, önceden yazılı iznimiz olmaksızın, ancak ve ancak emredici kanun düzenlemelerinde aksi belirtilmediği sürece (alıntı hakkı gibi).

5-Bülten

Yukarıdakilere bakılmaksızın, haber bültenimizi elektronik formda web sitemizi ziyaret etmek isteyebilecek diğer kişilere iletebilirsiniz.

 

6-Üçüncü şahıs mülkiyeti

Web sitemiz, diğer tarafların web sitelerine köprüler veya başka referanslar içerebilir. Bu web sitesinden bağlantı verilen diğer tarafların web sitelerinin içeriğini izlemiyoruz veya incelemiyoruz. Diğer web siteleri tarafından sunulan ürünler veya hizmetler, söz konusu üçüncü tarafların geçerli Hüküm ve Koşullarına tabi olacaktır. Bu web sitelerinde ifade edilen görüşler veya materyal, tarafımızca mutlaka paylaşılmaz veya onaylanmaz.

Bu sitelerin herhangi bir gizlilik uygulamasından veya içeriğinden sorumlu olmayacağız. Bu web sitelerinin ve ilgili üçüncü taraf hizmetlerinin kullanımıyla ilgili tüm riskleri üstlenirsiniz. Hangi şekilde olursa olsun, kişisel bilgilerinizin üçüncü şahıslara ifşa edilmesinden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

 

7-Sorumlu kullanım

Web sitemizi ziyaret ederek, onu yalnızca bu Koşullar, bizimle yapılan ek sözleşmeler ve geçerli yasalar, düzenlemeler ve genel kabul görmüş çevrimiçi uygulamalar ve endüstri yönergeleri tarafından amaçlanan ve izin verilen amaçlar için kullanmayı kabul edersiniz. Web sitemizi veya hizmetlerimizi, kötü amaçlı bilgisayar yazılımlarından oluşan (veya bunlarla bağlantılı) herhangi bir materyali kullanmak, yayınlamak veya dağıtmak için kullanmamalısınız; Web sitemizden toplanan verileri herhangi bir doğrudan pazarlama faaliyeti için kullanmak veya web sitemiz üzerinde veya web sitemizle ilgili herhangi bir sistematik veya otomatik veri toplama faaliyeti yürütmek.

Web sitesine zarar veren veya zarar verebilecek veya web sitesinin performansını, kullanılabilirliğini veya erişilebilirliğini engelleyen herhangi bir faaliyette bulunmak kesinlikle yasaktır.

 

8-Kayıt

Web sitemizde bir hesap için kayıt olabilirsiniz. Bu işlem sırasında bir şifre seçmeniz istenebilir. Parolaların ve hesap bilgilerinin gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuz ve parolalarınızı, hesap bilgilerinizi veya web sitemize veya hizmetlerimize güvenli erişiminizi başka herhangi bir kişiyle paylaşmamayı kabul ediyorsunuz. Parolalarınızın veya hesaplarınızın kullanımı yoluyla gerçekleşen tüm faaliyetlerden siz sorumlu olduğunuzdan, başka bir kişinin web sitesine erişmek için hesabınızı kullanmasına izin vermemelisiniz. Parolanızın herhangi bir şekilde ifşa edildiğini fark ederseniz hemen bize haber vermelisiniz.

Hesap feshedildikten sonra, iznimiz olmadan yeni bir hesap açmaya çalışmayacaksınız.

 

9-İade ve İade politikası

 

9.1 Cayma hakkı

15 gün içinde herhangi bir sebep göstermeksizin bu sözleşmeden cayma hakkına sahipsiniz.

Cayma süresi, edindiğiniz günden veya sizin tarafınızdan belirtilen taşıyıcı dışındaki bir üçüncü tarafın, son malın fiziksel olarak veya son parti veya parçanın fiziksel olarak zilyetliğine sahip olduğu tarihten itibaren 15 gün sonra sona erecektir.

Cayma hakkını kullanmak için, bu sözleşmeden çekilme kararınızı net bir beyanla (örneğin posta, faks veya e-posta yoluyla gönderilen bir mektup) bize bildirmelisiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıda bulunabilir. Ekteki model para çekme formunu kullanabilirsiniz, ancak zorunlu değildir.

Ayrıcaweb sitemizdeki ürün iade formunu veya diğer herhangi bir açık beyanı elektronik olarak doldurabilir ve gönderebilirsiniz.

Bu seçeneği kullanırsanız, size bu tür bir para çekme işleminin alındığına dair bir bildirimi kalıcı bir ortamda (örneğin e-posta yoluyla) gecikmeksizin ileteceğiz.

Cayma süresini karşılamak için, cayma hakkınızı kullandığınıza ilişkin bildiriminizi, cayma süresi sona ermeden önce göndermeniz yeterlidir.

9.2 Geri çekilmenin etkileri

Bu sözleşmeden çekilirseniz, teslimat masrafları da dahil olmak üzere sizden alınan tüm ödemeleri size geri ödeyeceğiz (tarafından sunulan en ucuz standart teslimat türü dışında bir teslimat türü seçmenizden kaynaklanan ek masraflar hariç). bize), gereksiz gecikme olmaksızın ve her halükarda, bu sözleşmeden çekilme kararınız hakkında bilgilendirildiğimiz günden itibaren en geç 15 gün içinde. Bu tür bir geri ödemeyi, aksini açıkça kabul etmediğiniz sürece, ilk işlem için kullandığınız ödeme yönteminin aynısını kullanarak gerçekleştireceğiz; hiçbir durumda, bu tür bir geri ödeme sonucunda herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

Malları toplayacağız.

Malları iade etmenin doğrudan maliyetini üstlenmeniz gerekecek.

Malların niteliğini, özelliklerini ve işleyişini belirlemek için gerekli olanlar dışında azalan değerden siz sorumlusunuz.

Lütfen cayma hakkının bazı yasal istisnaları olduğunu ve bu nedenle bazı ürünlerin iade edilemediğini veya değiştirilemeyeceğini unutmayın. Bunun sizin özel durumunuz için geçerli olup olmadığını size bildireceğiz.

 

10-Sizin tarafınızdan gönderilen içerik

Web sitemizde blog yorumları, blog gönderileri, forumlar, mesaj panoları, derecelendirmeler ve incelemeler ve çeşitli sosyal medya hizmetleri gibi çeşitli açık iletişim araçları sağlayabiliriz. Sizin veya başkalarının web sitemizde veya web sitemizde paylaşabileceği veya gönderebileceği tüm içeriği taramamız veya izlememiz mümkün olmayabilir. Ancak, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak içeriği inceleme ve web sitemizin tüm kullanımını ve faaliyetlerini izleme ve herhangi bir içeriği kaldırma veya reddetme hakkını saklı tutarız. Bilgi göndererek veya belirtildiği gibi herhangi bir açık iletişim aracını kullanarak, içeriğinizin bu Hüküm ve Koşullara uygun olacağını ve yasa dışı veya yasa dışı olmaması veya herhangi bir kişinin yasal haklarını ihlal etmemesi gerektiğini kabul edersiniz.

 

11-Fikir teslimi

Fikri mülkiyete ilişkin bir anlaşma veya gizlilik anlaşması imzalamadığımız sürece, bize sunmak istediğiniz herhangi bir fikri, buluşu, yazarlık çalışmasını veya kendi fikri mülkiyetiniz olarak kabul edilebilecek diğer bilgileri sunmayın. Böyle bir yazılı anlaşma olmaksızın bize ifşa ederseniz, içeriğinizi mevcut veya gelecekteki herhangi bir medyada kullanmak, çoğaltmak, depolamak, uyarlamak, yayınlamak, tercüme etmek ve dağıtmak için bize dünya çapında, geri alınamaz, münhasır olmayan, telifsiz bir lisans vermiş olursunuz. .

 

12-Kullanıma son verme

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir zamanda web sitesine veya web sitesindeki herhangi bir Hizmete geçici veya kalıcı olarak erişimi değiştirebilir veya sonlandırabiliriz. Web sitesine veya web sitesinde paylaşmış olabileceğiniz herhangi bir içeriğe erişiminizin veya kullanımınızın bu tür herhangi bir şekilde değiştirilmesi, askıya alınması veya durdurulması nedeniyle size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağımızı kabul edersiniz. Katkıda bulunduğunuz veya güvendiğiniz belirli özellikler, ayarlar ve/veya herhangi bir İçerik kalıcı olarak kaybolsa bile, herhangi bir tazminat veya başka bir ödeme alma hakkınız olmayacaktır. Web sitemizdeki herhangi bir erişim kısıtlama önlemini atlamamalı veya atlamamalı veya atlatmaya veya atlama girişiminde bulunmamalısınız.

 

13-Garantiler ve sorumluluk

Bu bölümdeki hiçbir şey, sınırlamanın veya hariç tutmanın yasa dışı olacağı kanunla ima edilen herhangi bir garantiyi sınırlamaz veya hariç tutmaz. Bu web sitesi ve web sitesindeki tüm içerik “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadır ve yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir. İçeriğin mevcudiyeti, doğruluğu veya eksiksizliği ile ilgili açık veya zımni her türlü garantiyi açıkça reddediyoruz. Şunları garanti etmiyoruz:

  1. Bu web sitesi veya ürünlerimiz veya hizmetlerimiz gereksinimlerinizi karşılayacaktır;
  2. Bu web sitesi kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olarak sunulacaktır;
  3. Bu web sitesi aracılığıyla tarafınızca satın alınan veya elde edilen herhangi bir ürün veya hizmetin kalitesi beklentilerinizi karşılayacaktır.

Bu web sitesindeki hiçbir şey, herhangi bir türde yasal, finansal veya tıbbi tavsiye teşkil etmez veya teşkil etmez. Tavsiyeye ihtiyacınız varsa, uygun bir uzmana danışmalısınız.

Bu bölümün aşağıdaki hükümleri, yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde geçerli olacak ve sorumluluğumuzu sınırlamanın veya hariç tutmanın bizim için yasa dışı veya yasa dışı olacağı herhangi bir konuda sorumluluğumuzu sınırlamayacak veya hariç tutmayacaktır. Hiçbir durumda, sizin veya herhangi bir üçüncü kişinin maruz kaldığı herhangi bir doğrudan veya dolaylı zarardan (kar veya gelir kaybı, veri, yazılım veya veri tabanı kaybı veya bozulması veya mülk veya veri kaybı veya zararı dahil) sorumlu olmayacağız. Web sitemize erişiminizden veya web sitemizi kullanmanızdan kaynaklanan taraf.

Herhangi bir ek sözleşmede aksi açıkça belirtilmedikçe, sorumluluk gerektiren yasal işlem şekli ne olursa olsun, web sitesi veya web sitesi aracılığıyla pazarlanan veya satılan herhangi bir ürün ve hizmetten kaynaklanan veya bunlarla ilgili tüm zararlar için size karşı azami sorumluluğumuz ( sözleşme, hakkaniyet, ihmal, kasıtlı davranış, haksız fiil veya başka türlü) söz konusu ürünleri veya hizmetleri satın almak veya web sitesini kullanmak için bize ödediğiniz toplam fiyatla sınırlı olacaktır. Bu limit toplu olarak her tür ve nitelikteki tüm iddialarınız, eylemleriniz ve dava nedenleriniz için geçerli olacaktır.

 

14-Gizlilik

Web sitemize ve/veya hizmetlerimize erişmek için kayıt sürecinin bir parçası olarak kendinizle ilgili belirli bilgileri vermeniz gerekebilir. Verdiğiniz bilgilerin her zaman doğru, doğru ve güncel olacağını kabul etmektesiniz.

Kişisel verilerinizi ciddiye alıyoruz ve gizliliğinizi korumayı taahhüt ediyoruz. İstenmeyen postalar için e-posta adresinizi kullanmayacağız. Tarafımızdan size gönderilen herhangi bir e-posta, yalnızca üzerinde anlaşmaya varılan ürün veya hizmetlerin sağlanmasıyla bağlantılı olacaktır.

Sahip olabileceğiniz gizlilik endişelerini gidermek için bir politika geliştirdik. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Bildirimimize ve Çerez Politikamıza bakın.

 

15-Erişilebilirlik

Sağladığımız içeriği engelli bireyler için erişilebilir hale getirmeye kararlıyız. Bir engeliniz varsa ve engeliniz nedeniyle web sitemizin herhangi bir bölümüne erişemiyorsanız, karşılaştığınız sorunun ayrıntılı bir açıklamasını içeren bir bildirimde bulunmanızı rica ediyoruz. Sorun, endüstri standardı bilgi teknolojisi araçlarına ve tekniklerine göre kolayca tanımlanabilir ve çözülebilirse, sorunu derhal çözeceğiz.

 

16-İhracat kısıtlamaları / Yasal uyumluluk

Web sitesinde satılan İçeriğin veya ürünlerin veya Hizmetlerin satın alınmasının yasa dışı olduğu bölgelerden veya ülkelerden web sitesine erişim yasaktır. Bu web sitesini Türkiye’nin ihracat yasalarını ve düzenlemelerini ihlal edecek şekilde kullanamazsınız.

 

17-Bağlı kuruluş pazarlaması

Bu Web Sitesi aracılığıyla, bu web sitesinde veya bu web sitesi aracılığıyla hizmetlerin veya ürünlerin satışından bir yüzde veya komisyon aldığımız bağlı kuruluş pazarlamasına girebiliriz. Ayrıca işletmelerden sponsorluklar veya diğer reklam ödeme biçimlerini kabul edebiliriz. Bu açıklama, ABD Federal Ticaret Komisyonu Kuralları gibi geçerli olabilecek pazarlama ve reklamcılıkla ilgili yasal gerekliliklere uymayı amaçlamaktadır.

 

18-Atama

Bu Hüküm ve Koşullar kapsamındaki haklarınızı ve/veya yükümlülüklerinizi kısmen veya tamamen, önceden yazılı onayımız olmaksızın herhangi bir üçüncü şahsa devredemez, devredemez veya alt yükleniciye veremezsiniz. Bu Bölümü ihlal eden herhangi bir iddia edilen atama geçersiz ve hükümsüz olacaktır.

 

19-Bu Hüküm ve Koşulların İhlalleri

Bu Hüküm ve Koşullar kapsamındaki diğer haklarımıza halel getirmeksizin, bu Hüküm ve Koşulları herhangi bir şekilde ihlal ederseniz, web sitesine erişiminizi geçici veya kalıcı olarak askıya almak, iletişim kurmak dahil olmak üzere ihlalle başa çıkmak için uygun gördüğümüz herhangi bir eylemi yapabiliriz. internet servis sağlayıcınızın web sitesine erişiminizi engellemesini talep etmesi ve/veya hakkınızda yasal işlem başlatması.

 

20-Tazminat

Bu Hüküm ve koşulları ve fikri mülkiyet hakları ve gizlilik hakları da dahil olmak üzere yürürlükteki yasaları ihlal etmenizle ilgili her türlü iddia, yükümlülük, zarar, kayıp ve masrafa karşı bizi tazmin etmeyi, savunmayı ve zarar görmemesini sağlamayı kabul etmektesiniz. Bu tür taleplerle ilgili veya bunlardan kaynaklanan zararlarımızı, kayıplarımızı, maliyetlerimizi ve harcamalarımızı bize derhal tazmin edeceksiniz.

 

21-Feragat

Bu Hüküm ve Koşullarda ve herhangi bir Anlaşmada belirtilen hükümlerden herhangi birinin uygulanmaması veya herhangi bir fesih seçeneğinin kullanılmaması, bu hükümlerden feragat edildiği şeklinde yorumlanmayacak ve bu Hüküm ve Koşulların veya herhangi bir Sözleşmenin geçerliliğini etkilemeyecektir. Sözleşme veya herhangi bir kısmı veya bundan sonra her bir hükmü uygulama hakkı.

 

22-Dil

Bu Hüküm ve Koşullar münhasıran Türkçe olarak yorumlanacak ve tefsir edilecektir. Tüm bildirimler ve yazışmalar yalnızca bu dilde yazılacaktır.

23-Sözleşmenin tamamı

Bu Şartlar ve Koşullar, gizlilik bildirimimiz ve çerez politikamızla birlikte, bu web sitesini kullanımınıza ilişkin olarak siz ve Görkem Can Butik arasındaki sözleşmenin tamamını oluşturmaktadır.

24-Bu Hüküm ve Koşulların Güncellenmesi

Bu Hüküm ve Koşulları zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu Hüküm ve Koşulların başında verilen tarih, en son revizyon tarihidir. Herhangi bir değişiklik veya güncelleme hakkında size yazılı bir bildirimde bulunacağız ve revize edilen Hüküm ve Koşullar, size böyle bir bildirimde bulunduğumuz tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişikliklerin veya güncellemelerin yayınlanmasının ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu Hüküm ve Koşullara uymayı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizin bildirimi olarak kabul edilecektir. Bu Hüküm ve koşulların önceki bir sürümünü talep etmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

25-Hukuk Seçimi ve Yargı Yetkisi

Bu Hüküm ve Koşullar, Türkiye yasalarına tabi olacaktır. Bu Hüküm ve Koşullarla ilgili herhangi bir anlaşmazlık, Türkiye mahkemelerinin yargı yetkisine tabi olacaktır. Bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir bölümünün veya hükmünün bir mahkeme veya başka bir makam tarafından geçersiz ve/veya yürürlükteki yasalara göre uygulanamaz olduğu tespit edilirse, söz konusu kısım veya hüküm, izin verilen azami ölçüde değiştirilecek, silinecek ve/veya uygulanacaktır. bu Hüküm ve Koşulların amacını yürürlüğe koymak. Diğer hükümler etkilenmeyecektir.

26-İletişim bilgileri

Bu web sitesi BitPazaar‘a aittir ve onun tarafından işletilmektedir.

Bu Hüküm ve Koşullar ile ilgili olarak iletişim sayfamız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

X